ПІЦА ЗА 3 МЛН. ДОЛАРІВ

Home  >>  Uncategorized  >>  ПІЦА ЗА 3 МЛН. ДОЛАРІВ

ПІЦА ЗА 3 МЛН. ДОЛАРІВ

   Uncategorized,НОВОСТИ ,   Май 21, 2018  Комментарии к записи ПІЦА ЗА 3 МЛН. ДОЛАРІВ отключены

22 травня біткоін-спільнота у всьому світі відзначає так званий День піци (Bitcoin Pizza Day), який також можна справедливо назвати і днем найдорожчої піци в світі. Саме в цей день, 22 травня 2010 року, програміст з Лас-Вегаса Ласло Хейніц, скориставшись допомогою форуму Bitcoin Talk, оплатив дві піци Papa John’s не традиційними грошима, а маловідомою в той час криптовалютою під назвою біткоіни. Купівля двох піц обійшлася йому в 10000 BTC, що на той момент складало приблизно $ 25. За сьогоднішнім курсом це було б більше ніж 3 млн.$


Цікаво, що угода відбулася не безпосередньо в мережі піцерій — відгукнувшись на прохання Ласло допомогти йому витратити біткоіни на вечерю, форумчанин замовив для нього піцу за «живі» $ 25, отримавши натомість ті самі 10000 BTC. Примітно, що особистість посередника як і раніше залишається невідомою, але є ймовірність того, що, якщо він не відразу перевів у готівку отримані біткоіни, то зміг забезпечити себе піцою (і, напевно, не тільки) на все життя.

На честь першої угоди з криптовалютою 22 травня, в Bitcoin Pizza Day, в середовищі програмістів і біткоін-майнерів прийнято міркувати про втрачені шанси та тлінність всього сущого, ну і, звичайно ж, вживати піцу.

Таверна запрошує всіх бажаючих провести цей день на свіжому повітрі, в приємній затишній обстановці, в хорошій компанії, за приємними розмовами і, звичайно, з дуже смачною їжею!

 

(Visited 238 times, 1 visits today)
Comments are closed.
Taverna Family close[x]
Ставь Нравится и ожидай 15 секунд