ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Home  >>  АКЦИИ  >>  ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

   АКЦИИ,НОВОСТИ ,   Май 25, 2018  Комментарии к записи ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ! отключены

Міжнародний день захисту дітей святкується щорічно 1 червня. Це свято було засновано в листопаді 1949 у Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. Вперше «Міжнародний день захисту дітей» відзначався в 1950-му році в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

Посмішки дітей…Що може бути краще? В них стільки щирості і довіри, що розтане будь-яке загартоване проблемами серце. Так нехай вже сьогодні кожен дорослий зробить життя маленьких мешканців нашої планети кращим!

«Таверна» приєднується до поздоровлень і запрошує всіх 2 ЧЕРВНЯ, в суботу, завітати до нас, щоб відсвяткувати День захисту дітей разом з нашими АНІМАТОРАМИ. БУДЕ ВЕСЕЛО! Початок о14.00.

За детальною інформацією звертайтеся за ☎ 067 503-26-55

#ТавернаНаНовообуховской #ТавернаКиев #Загородныйотдых #РестораныКиева #ОтелиКиева #KievHotel #KievRest  #лучшаякухня # happy #goodday #weekend #children #awesome #restaurant #hotel #kiev #ukraine #photography #food #instafood #like4like #followme #деньзащитыдетей #1июня #детскийпраздник #аниматоры

(Visited 572 times, 1 visits today)
Comments are closed.
Taverna Family close[x]
Ставь Нравится и ожидай 15 секунд